VÁNOČNÍ PŘEKVAPENÍ

Koleda, koleda Štěpáne (3.81 MB)
Zvoneček (10.55 MB)
Pásli ovce (9.92 MB)
Stojí vrba košatá (6.42 MB)
Veselé rolničky (8.92 MB)

Vítáme všechny děti, které budou naši školku v letošním roce navštěvovat, těšíme se na vás.
videoprocházka naší MŠ - MŠ Host..mp4 (479.8 MB)

Pro rodiče doporučujeme sledovat  Informace pro rodiče oddíl NÁSTĚNKA, kde aktualizujeme nejdůležitější informace o naší školce

Den ve školce:

Ráno se děti scházejí ve třídě Berušek -prostřední třída a odtud v 7.20 odcházejí do své třídy. Prosíme rodiče, voďte děti do MŠ nejpozději v 8. hodin, aby si stihly pohrát a rozkoukat se.

V 8.30 je svačinka a po ní následují řízené činnosti - hry, práce v "centrech aktivit" - kreslení,čtení, cvičení atd.

V 9.30 odcházejí děti na pobyt venku, kde jsou až do 11.30 hodin, vybavte je proto vhodným oděvem a obuví.

V 11.30 - 11.45 je oběd a po něm děti, které odpočívají ve školce, zůstávají každý ve své třídě, převléknou se do pyžamka
a odpočívají.

Po odpočinku se děti nasvačí a probíhají odpolední činnosti, ve 14.45 se zbývající děti přesunou do třídy Berušek, odkud děti odcházejí domů.

PŘEJI TEDY VŠEM, ABYCHOM SPOLEČNĚ STRÁVILI PŘÍJEMNÉ CHVÍLE A DĚTEM SE V NAŠÍ ŠKOLCE LÍBILO

Po kliknutí zde se Vám zobrazí novinky a pozvánky na kulturní akce