CENA STRAVNÉHO MŠ

- svačina --> 9,-

- oběd --> 24,-

- svačina --> 6,-

Jarní prázdniny - provoz:

Provoz v době jarních prázdnin bude probíhat ve třídě Berušek, zvoňte proto prosím do Berušek, dětem věci do šatny v pátek přeneseme.

UPOZORNĚNÍ:

Pokud klesne počet dětí pod 10, bude provoz MŠ uzavřen z důvodu finanční hospodárnosti, o této situaci budete informováni telefonicky předem, DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Školkovné za únor vybíráme v pátek  14.2. v obvyklém čase v kanceláři ředitelky, děkujeme.

V měsíci únoru opět nabízíme možnost konzultací o vzdělávání vašeho dítěte. Pokud máte zájem o krátkou informativní schůzku, domluvte si termín s paní učitelkou, DĚKUJEME.

Den ve školce:

Ráno se děti scházejí ve třídě Berušek -prostřední třída a odtud v 7.45 odcházejí do své třídy. Prosíme rodiče, voďte děti do MŠ nejpozději v 8. hodin, aby si stihly pohrát a rozkoukat se. V 8.30 je svačinka a po ní následují řízené činnosti - hry, práce v "centrech aktivit" - kreslení, čtení, cvičení atd.

V 9.30 odcházejí děti na pobyt venku, kde jsou až do 11.30 hodin, vybavte je proto vhodným oděvěm a obuví.

V 11.30 - 11.45 je oběd a po něm děti, které odpočívají ve školce, zůstávají každý ve své třídě, převléknou se do pyžamka
a odpočívají.

Odpočinek ve třídě Broučků zajišťuje p. uč. Krejčová a Kellnerová, ve třídě Motýlků p. uč. Hermanová a Kellnerová, ve třídě Berušek p. uč. Vránová.
Po odpočinku se děti nasvačí a probíhají odpolední činnosti, ve 14.45 se zbývající děti přesunou do třídy Berušek, odkud děti odcházejí domů.

PŘEJI TEDY VŠEM, ABYCHOM SPOLEČNĚ STRÁVILI PŘÍJEMNÉ CHVÍLE A DĚTEM SE V NAŠÍ ŠKOLCE LÍBILO