Ve školním roce 2019/2020 pokračujeme v projektu "Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky"
 ve kterém s dětmi cvičíme podle metodiky zpracované organzací Sokol. Tento projekt nás provází celý školní rok a zaměřili jsme se na zvířátka a pohyb také v ŠVP - Rok se sovičkou.
Sovička po celý rok navštěvuje děti v jejich domovech a prožívá s nimi všední dny v rodině.
O těchto aktivitách nás rodina s dětmi informuje formou zápisků a kreseb v kronice jednotlivé třídy a my se jimmpravidelně věnujeme v průběhu vzdělávání. Sovička nás bude provázet po celý rok ve všech vzdělávacích aktivitách.

Ve školním roce 2017/2018 se rodiče s dětmi účastnili projektu "Rodina spolu" - plnění úkolů společně s rodinou, prezentace úkolů ve školce, společně strávený čas s rodinou